Závody Praha 2015

Dne 23. května se voltižní družstvo zůčastnilo závodů v Praze. Sebou vezli tentokrát dva koně, a to koně Granda na kterém závodila Kristýna Mojžíšová, Lenka Nováková, Natálie Albrechtová v kategorii jednotlivců, a v kategorii dvojic Gabča Ocsenášová a Lenka Nováková. Tohoto koně lonžovali Klára Fartáková (jednotlivci) a Kateřina Dušková (dvojice). Druhým koněm kterého si dovezli do Prahy byl kůň Míša na kterém cvičili Šádová Míša, Humlová Monča a Sušická Julča. Tohoto koně lonžovala Monika Panská.

Výsledky: Kristýna Mojžíšová (2. místo, S), Nováková Lenka (7. místo, JA), Albrechtová Natálie (3. místo, JB),

dvojice Ocsenášová - Nováková (3. místo)

              Šádová Míša 4. místo, Humlová Monča 2. místo a Sušická Julča obsadila 1. místo - všichni tři závodili v kategorii Děti.


Májové závody Chomutov

Dne 2. května se v našem oddíle uskutečnili voltižní závody. Přivítali jsme spousty účastníků ze všech koutů republiky.

Na domácích závodech si splnila svojí lonžovací zkoušku kůň Míša na které pak závodili naše svěřenkyně v kategorii Děti.

Na koni Grand byla známá sestava: Mojžíšová Kíka (1. místo, S), Nováková Lenka (5. místo, JA), Albrechtová Natálie (6. místo, JB) -         Lonžér Klára Fartáková

    Dvojice Nováková Lenka a Ocsenášová Gabča (2. misto), lonžér Kateřina Dušková

Na koni Míša: Humlová Monika (1. místo), Sušická Julie (2. místo), Šádová Michaela (3. místo) všichni v kategorii Děti - Lonžér Monika     Panská


Závody Albertovec 2015

Voltižní družstvo se v sobotu 11. dubna účastnilo závodů, které se konali v hřebčíně Albertovec. Tyto závody byli pro naše členy úspěsný a ve všech kategoriích jsme obsadili velmi pěkné příčky.

Kristýna Mojžíšová - 2. místo kategorie senior, Natálie Albrechtová - 6. místo kategorie junior B, Lenka Nováková - 3. místo kategorie junior A, Monča Humlová - 1. místo, Miška Šádová - 4. místo a Julča Sušická 3. místo v kategorii Děti.